TK Maxx we współpracy z Disney prezentuje limitowaną kolekcję koszulek

Pomoc innym niesie za sobą wspaniałe uczucie – kupując koszulkę z limitowanej kolekcji TK Maxx wspieramy Akademię Przyszłości organizowaną przez Stowarzyszenie Wiosna.

Od 1 czerwca w sklepach TK Maxx w całej Polsce dostępna jest limitowana kolekcja koszulek charytatywnych z wizerunkiem Myszki Mickey i Minnie, która powstała we współpracy z Disney. Zysk ze sprzedaży T-shirtów wyprodukowanych z bawełny Fairtade, zostanie przekazany na rzecz Akademii Przyszłości, programu Stowarzyszenia Wiosna, która od lat pomaga dzieciom z lokalnych społeczności budować przyszłość, o jakiej marzą.

W nowej charytatywnej kolekcji TK Maxx, która powstała we współpracy z Disney znajdują się koszulki damskie, dziecięce oraz unisex przedstawiające wizerunek Myszki Mickey lub Minnie

Produkty są dostępne w kilku wersjach kolorystycznych: białej, grafitowej oraz czerwonej. W zależności od wybranego modelu koszulki, co najmniej 15 zł ze sprzedaży zostanie przekazane na rzecz Akademii Przyszłości, programu Stowarzyszenia Wiosna, która od lat pomaga dzieciom z lokalnych społeczności budować przyszłość, o jakiej marzą.

Każda koszulka z limitowanej kolekcji Disney została wyprodukowana z bawełny Fairtrade uprawianej wyłącznie przy użyciu wody deszczowej przez rolników z Rwenzori Farmers Marketing Co-operative Society w Ugandzie. Za wsparcie skierowane do ponad 600 rolników odpowiada Program Zrównoważonego Handlu TK Maxx, który umożliwia zwiększenie zarobków tamtejszych mieszkańców tak, by mogli podarować swoim dzieciom szansę na edukację oraz perspektywy na lepszą przyszłość.

– Jesteśmy bardzo dumni z naszej współpracy z Akademią Przyszłości Stowarzyszenia Wiosna, która trwa od 2014 roku. W ciągu 7 lat, dzięki inicjatywom charytatywnym, takim jak tegoroczna limitowana edycja koszulek Disney, ale też wsparciu naszych klientów i pracowników zebraliśmy ponad 3 miliony zł na rzecz podopiecznych Akademii Przyszłości. Teraz dzieci z trudnościami w budowaniu własnej wartości potrzebują pomocy bardziej niż kiedykolwiek wcześniej, dlatego cieszymy się, że dzięki limitowanej kolekcji koszulek Disney możemy pomagać im budować przyszłość, o jakiej marzą – mówi Jo Murphy, VP European Corporate Responsibility and Sustainability Director.

Zysk ze sprzedaży limitowanej kolekcji koszulek Disney, które są dostępne w ofercie sklepów TK Maxx w całej Polsce, zostanie przekazany Akademii Przyszłości, programowi Stowarzyszenia Wiosna, który każdego roku wspiera ponad 1500 podopiecznych.

Koszulki z kolekcji Disney w TK Maxx są dostępne w poniższych wariantach:

  • Unisex T-shirt (dorośli) 59.99 zł (18 zł zostaje przeznaczone na podopiecznych Akademii Przyszłości)
  • Damski T-shirt (dorośli) 74.99 zł (22,50 zł zostaje przeznaczone na podopiecznych Akademii Przyszłości)
  • Dziecięcy T-shirt (2-7 lat) 49.99 zł (15 zł zostaje przeznaczone na podopiecznych Akademii Przyszłości)
  • Dziecięcy T-shirt (8-12 lat) 49.99 zł (zostaje przeznaczone na podopiecznych Akademii Przyszłości)