Stróżówki kontenerowe. Czym są i dlaczego warto je mieć?

Nowoczesna, dobrze wyposażona, komfortowa w codziennym użytkowaniu oraz bezpieczna stróżówka to ten element wyposażenia firmowego placu, na który trzeba zwrócić po prostu szczególną uwagę. To właśnie dzięki niej, a także dzięki doświadczonemu pracownikowi ochrony będzie możliwość pełniejszej kontroli, prowadzenia swobodnej ewidencji osób, pojazdów i towarów, a także możliwość sterowania oświetleniem zewnętrznym lub kamerami.


Odpowiednia organizacja firmowego placu to jedna z najważniejszych kwestii, na którą zarządca firmy powinien zwrócić uwagę. Bardzo często na terenie firmy znajdują się samochody służbowe, przechowywane są różnego rodzaju materiały, maszyny, jak również innego typu wyposażenie. Wszystko to musi być w dobry i systematyczny sposób chronione.

Jeżeli mamy do czynienia ze sporym placem, a dodatkowo dużą ilością osób oraz na przykład samochodów dostawczych, współpraca z profesjonalną agencją ochrony będzie wskazana. Dobrym wyposażeniem będą na przykład stróżówki. Świetnie współgrają one z pozostałym wyposażeniem placu, który użytkujemy.

Zobacz także:  https://fotografia-alchemia.pl/ktore-wyposazenie-jest-niezbedne-w-firmowej-portierni/

Stróżówka kontenerowa lepsza od murowanej

Nowoczesne stróżówki kompletnie w niczym nie przypominają tych, z którymi mieliśmy do czynienia w latach osiemdziesiątych czy dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku. Wbrew obiegowej opinii stróżówka nie musi być murowana, ani drewniana. Odpowiednim rozwiązaniem są stróżówki modułowe, kontenerowe, które można bardzo szybko podstawić, jak również sprawić, że rozpoczęcie pracy przez pracownika będzie się mogło odbyć praktycznie od razu, po przygotowaniu np. instalacji.

W przeciwieństwie do innego typu konstrukcji, stróżówka modułowa, np. o wymiarach 150×150 centymetrów jest łatwa do transportu i posadowienia, jak również nie wymaga żadnych pozwoleń. Takie stróżówki można zamówić w firmie https://panelsystem.pl/.

Jakie są zalety stróżówki modułowej?

Przede wszystkim, jeżeli myśli o bardzo profesjonalnych stróżówkach, rozwiązanie modułowe, kontenerowe jest najwygodniejsze, a sama stróżówka może zostać praktycznie w bardzo krótkim czasie oddana do pracy. Najważniejsze zalety to również odporność na uszkodzenia i trwałość, estetyka wykonania, brak konieczności bardzo szczegółowego przygotowania gruntu, jak również szansa na to, aby stróżówkę wyposażyć we wszystkie niezbędne instalacje, np. sterujące kamerami, alarmami, bramami wjazdowymi, jak również oświetleniem zewnętrznym.