Masza i Niedźwiedź w CH Focus

Przenieść się do świata baśni, w którym mieszkają niezwykłe postaci i móc przeżyć wraz z nimi niesamowite przygody to marzenie wielu dzieci. Z takiej okazji już wkrótce będą mogli skorzystać najmłodsi mieszkańcy Bydgoszczy i okolic, dla których w dniach 11 czerwca – 10 lipca CH Focus przygotowało wyjątkową wystawę. Centrum handlowe zaprasza na nią wszystkie dzieci, które uwielbiają bajkowych bohaterów – Maszę i  Niedźwiedzia, a dodatkową przyjemność sprawia im odgadywanie zagadek. W trakcie wydarzenia na małych gości, oprócz świetnej zabawy, czeka mnóstwo zadań i konkurencji do wykonania.

Dziecięcy świat wyobraźni tworzą sympatyczni bohaterowie ze znanych bajek, do których z całą pewnością należy rezolutna, mała dziewczynka o imieniu Masza wraz ze swoim najlepszym przyjacielem Niedźwiedziem. Ponadto, dzieci uwielbiają łamigłówki i wyzwania, dlatego, wcielenie się w rolę detektywa sprawia im ogromną radość.

Na wspaniałą przygodę detektywistyczną z dużą dawką kreatywnej zabawy zaprasza najmłodszych CH Focus. W  dniach 11 czerwca -10 lipca w bydgoskim centrum handlowym odbędzie się wystawa „Masza i  Niedźwiedź na tropie natury”, zachęcająca dzieci do podejmowania wyzwań i do wspólnej, rodzinnej zabawy.

Wystawa składa się z kilku stanowisk o charakterze edukacyjnym i ekologicznym, ukazujących tytułowych bohaterów w różnych sytuacjach oraz związane z nimi zadania do wykonania. Każdy uczestnik otrzymuje specjalne akcesoria – lupę i mapę – ułatwiające mu zwiedzanie, a przede wszystkim znalezienie ukrytych zwierząt i przedmiotów. Na małych detektywów czeka moc przygód, m.in.: zwiedzanie domku Niedźwiedzia i strefy leśnych zwierząt, ciekawostki w bajowym ogródku oraz łapanie motylków. Ponadto uczestnicy będą mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z Maszą i Niedźwiedziem. Każde dziecko, które przejdzie przez wszystkie stanowiska i wypełni mapę ze zwierzątkami, otrzyma eko niespodziankę – sadzonkę w doniczce.

„Maszę i Niedźwiedzia na tropie natury” można oglądać od 11 czerwca do 10 lipca, od wtorku do soboty, w  godzinach 11.00-19.00. W dniach 11-12 czerwca CH Focus zaprasza bydgoszczan do bezpłatnego zwiedzania wystawy; natomiast od 15 czerwca ekspozycja będzie biletowana.

Cennik biletów:

– bilet ulgowy – 14 zł

– bilet normalny – 16 zł

– bilet rodzinny (2+1) – 36 zł

– bilet grupowy (powyżej 10 osób) – 10 zł

Wstęp bezpłatny dla dzieci do 2 r.ż.

Ilość osób odwiedzających strefę w danym czasie jest limitowana

Bilety można rezerwować wcześniej – poprzez platformę booksy.pl (https://booksy.com/pl-pl/92213_wystawa-maszy-i-niedzwiedzia_inni_22068_bydgoszcz). Na wszystkie pytania organizator wystawy udzieli odpowiedzi pod numerem 513108803 lub mailowo: maszainiedzwiedz@x-5.pl.

– „Masza i Niedźwiedź” to serial cieszący się ogromną popularnością w Polsce i na świecie oraz motyw przewodni wielu zabaw dla dzieci. Z myślą o najmłodszych CH Focus zaplanowało wystawę pełną aktywności oraz możliwość spotkania ulubionych bohaterów. Dzieci najlepiej poznają świat poprzez zmysły dotyku i  zapachu. Umożliwia im to uczestnictwo w wydarzeniu, gdzie będą mogły przenieść się do magicznego świata i  wziąć udział we wspólnej przygodzie, dowiedzieć się ciekawostek na temat mieszkańców lasu oraz łąki, odkrywać zagadki oraz zdobyć upominek – mówi Gregory Pertus, dyrektor CH Focus w Bydgoszczy.

CH Focus zaprasza także wszystkich, którzy odwiedzą wystawę do udziału w konkursie organizowanym na fanpage’u. Aby wziąć udział w zabawie i wygrać nagrodę, wystarczy odwiedzić wystawę „Masza i Niedźwiedź na tropie natury”, zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie i opublikować je na profilu Facebookowym. Nagrody otrzyma pięciu autorów najlepszych zdjęć.

Wystawa ulokowana jest na parterze galerii na powierzchni prawie 200 m kw., obok salonu Guess. W związku z aktualnymi obostrzeniami, organizator zadba o bezpieczeństwo gości oraz o zachowanie procedur chroniących ich zdrowie, aby mogli bezpiecznie uczestniczyć w wydarzeniu. Elementy scenografii oraz lupy systematycznie poddawane będą dezynfekcji, obowiązywać będzie także zasada zachowania odpowiedniego dystansu między uczestnikami.