GPW zatwierdziła Dokument Informacyjny Live Motion Games

Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie zatwierdziła Dokument Informacyjny Live Motion Games S.A. i podjęła uchwałę w sprawie wprowadzenia akcji spółki do alternatywnego systemu obrotu na rynku NewConnect. W dniu debiutu do obrotu trafi łącznie 1 456 500 akcji zwykłych na okaziciela serii A, B i C o wartości nominalnej 0,10 zł każda. W procesie wprowadzenia akcji firmy do obrotu na NewConnect Studio wspiera Blue Oak Advisory Sp. z o.o.

– Czekamy na wyznaczenie przez Giełdę pierwszego dnia notowań akcji naszej spółki. Są duże szanse, że  debiut na NewConnect nastąpi w czerwcu. Obecność na rynku publicznym z pewnością pozwoli nam na dotarcie do szerokiego grona nowych inwestorów oraz wzmocni wizerunek naszej spółki w oczach potencjalnych partnerów biznesowych – mówi Michał Kaczmarek, prezes zarządu Live Motion Games S.A.

Z przeprowadzonej w marcu br. Publicznej Oferty Akcji, Live Motion Games S.A. pozyskała od inwestorów ponad 4 mln PLN. Środki te Studio przeznacza na produkcję i marketing nowych gier, w tym Builders of China, Supermarket Manager, Builder Simulator i Chernobyl Liquidators.

Builder Simulator to jedna z propozycji od Live Motion Games, która trafi na rynek jeszcze w tym roku

Tytuł pozowlo graczom cieszyć się budową domów i sklepów. Wishlista tytułu wynosi obecnie ponad 130 000 zapisów.

Chernobyl Liquidators to rozgrywka z gatunku survival-symulator, której akcja toczy się w czasach katastrofy w Czarnobylu. Gracz wcieli się w rolę członka specjalnego zespołu cywilów i wojskowych. Jego zadaniem będzie walka o życie poszkodowanych oraz próba powstrzymania śmiercionośnego promieniowania. – To produkcja, z którą wiążemy duże nadzieje. Niedawno zakończyliśmy playtesty gry. Rozgrywka została bardzo dobrze oceniona przez ponad 85% odbiorców, co jest dla nas potwierdzeniem, że trafiliśmy w gusta graczy – mówi Michał Kaczmarek.

Flagowym projektem Studia jest Train Station Renovation, w którym głównym zadaniem gracza jest renowacja i odbudowa opuszczonych stacji kolejowych.  W pierwszej dobie od premiery na Steam, w trybie early access, grę nabyło przeszło 20 tys. odbiorców. Obecnie Studio pracuje nad DLC do projektu, pod nazwą Train Station Renovation Germany. Sprzedaż gry wynosi obecnie ponad 65 000 kopii.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here