Gorący gadżet na zimę – kubek termiczny z nadrukiem!

Poszukujesz pomysłów na gadżety firmowe na okres zimowy? Pomyśl o zamówieniu kubków termicznych z nadrukiem z logo Twojej firmy!

Kubki termiczne reklamowe. Dlaczego są tak popularne?

Kubki są jednymi z najczęściej kupowanych gadżetów reklamowych przez firmy. Teraz można również znaleźć je w sprzedaży w jeszcze jednym wariancie jako kubki termiczne z grawerem. Takie kubki wykonane są z metalu i mają podwójne ścianki, dzięki którym zatrzymują temperaturę napojów na dłużej. Dzięki temu świetnie sprawdzą się one także zimą, by mieć zawsze przy sobie ciepłą herbatę albo kawę.

Wobec tego kubki termiczne z grawerem mogą być bardzo dobrym wyborem dla firmy, która poszukuje gadżetów sprawdzających się podczas chłodnych miesięcy. Z pewnością będą cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród klientów!

Warianty kubków termicznych. Na co warto się zdecydować?

Kubki termiczne można zakupić w różnych wariantach, co powoduje, że można dopasować je specjalnie do ich przeznaczenia oraz do posiadanego budżetu.

Najczęściej kubki termiczne z grawerem są oferowane jako standardowe kubki z antypoślizgową opaską albo z uchwytem, dzięki czemu można korzystać z nich jak ze zwykłego kubka na napoje. Z góry wykończone są one za pomocą szczelnego zamknięcia jak w termosie, ale mogą mieć one również ustnik do picia.

Również można znaleźć w sprzedaży kubki termiczne z grawerem w innych wariantach niż standardowe, na przykład mogą być to kubki termiczne wykończone drewnem bambusowym, kubki termiczne z dodatkowymi przegródkami, gdzie można przechowywać przekąski czy herbatę lub kawę do zaparzenia, kubki z zaparzaczem.

Również kubki termiczne z grawerem są oferowane w różnych pojemnościach, na przykład mogą mieć one 350 ml, 440 ml, ale również 500 ml.

Jak zamówić kubik termiczne firmowe? Potrzebny będzie projekt

Aby złożyć swoje zamówienie na kubki termiczne z grawerem dla firmy, należy pamiętać o tym, że do producenta trzeba będzie dostarczyć projekt graficzny.

Najczęściej takie gadżety wykańcza się za pomocą grawerunku z logo firmy, lecz również istnieje możliwość zastosowania innych grafik, na przykład w formie napisów, symboli. To powoduje, że gadżety te mogą być w pełni spersonalizowane.

Gdzie można kupić kubki termiczne z grawerem? Również przez internet!

Szeroka gama kubków termicznych czeka obecnie na klientów w wielu firmach zajmujących się produkcją gadżetów reklamowych.

Obecnie takie zamówienia można także składać internetowo, dlatego można łatwo wybrać odpowiednie gadżety, a następnie w kilku prostych krokach zamówić je przez internet. Gotowe kubki termiczne z grawerem będą wtedy przekazane kurierem na adres kupującego.