Fotobudka – idealna na imprezę

Fotobudki, wcześniej pojawiające się jedynie przy okazji festynów czy większych wydarzeń publicznych, później stopniowo popularyzowane w galeriach handlowych, zaczynają coraz częściej zjawiać się na różnego rodzaju eventach – czy to bardziej publicznych, czy bardziej prywatnych.

Fotobudka na imprezę jawi się jako ciekawa alternatywa w stosunku do zwyczajnych selfie. Co jednak ją wyróżnia, to szeroki kąt obiektywu, pozwalający objąć całą sylwetkę lub tzw. perspektywa portretowa, jak również masa ciekawych rekwizytów związanych z stylizacją ubioru. I właśnie tym atutem, fotobudki na imprezie podbiły nasze serca! Kolorowe kapelusze, ogromne okulary, plastikowe nosy czy świecące się włosy stają się świetną zabawą, kiedy możemy zamknąć się w budce ze znajomymi i po prostu zrobić sobie śmieszne zdjęcia. „Dreszczyk emocji” budzi fakt, iż na wykonanie określonej „miny” mamy jedynie kilka sekund, odliczanych do zrobienia kolejnego zdjęcia. Reakcja zatem jest bardzo spontaniczna i często nieprzemyślana, co dodatkowo wzmaga fun.

Joanna Wójtas

Hej wszystkim, jestem Joanna Wójtas i z radością muszę wam przyznać, że będę prowadzić tę stronkę. Zaprezentuję wam najlepsze metody rozrywki w XXI wieku oraz inne zabawy integracyjne. Mam nadzieję, że będziemy się razem dobrze bawić. Miłego czytania!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *