Fotobudka – idealna na imprezę

Fotobudki, wcześniej pojawiające się jedynie przy okazji festynów czy większych wydarzeń publicznych, później stopniowo popularyzowane w galeriach handlowych, zaczynają coraz częściej zjawiać się na różnego rodzaju eventach – czy to bardziej publicznych, czy bardziej prywatnych.

Fotobudka na imprezę jawi się jako ciekawa alternatywa w stosunku do zwyczajnych selfie. Co jednak ją wyróżnia, to szeroki kąt obiektywu, pozwalający objąć całą sylwetkę lub tzw. perspektywa portretowa, jak również masa ciekawych rekwizytów związanych z stylizacją ubioru. I właśnie tym atutem, fotobudki na imprezie podbiły nasze serca! Kolorowe kapelusze, ogromne okulary, plastikowe nosy czy świecące się włosy stają się świetną zabawą, kiedy możemy zamknąć się w budce ze znajomymi i po prostu zrobić sobie śmieszne zdjęcia. „Dreszczyk emocji” budzi fakt, iż na wykonanie określonej „miny” mamy jedynie kilka sekund, odliczanych do zrobienia kolejnego zdjęcia. Reakcja zatem jest bardzo spontaniczna i często nieprzemyślana, co dodatkowo wzmaga fun.

Joanna Wójtas
Hej wszystkim, jestem Joanna Wójtas i z radością muszę wam przyznać, że będę prowadzić tę stronkę. Zaprezentuję wam najlepsze metody rozrywki w XXI wieku oraz inne zabawy integracyjne. Mam nadzieję, że będziemy się razem dobrze bawić. Miłego czytania!
Poprzedni artykułFirmowe imprezy integracyjne
Następny artykułImprezy kulturalne