Bądź jedną z drużyn LEGO Ninjago

Wkraczając w świat w 2011 roku, odważni plastikowi wojownicy przyciągnęli uwagę nie tylko fanów słynnego zestawu konstruktorów – tysiące chłopców i dziewcząt z niespotykanym entuzjazmem zabierają ze sobą swoją historię i przygody. Popularność Spinjitzu wyszedł ze zwykłego zestawu konstruktorów, a teraz żyją własnym życiem na stronach książek i czasopism, na ekranach kin i popularnych gier komputerowych.

Łatwo dostać się do realistycznego, wiarygodnego i rozrywkowego świata Ninjago – odważnych bohaterów, a ich mądry nauczyciel chętnie spotka się z gośćmi na stronie internetowej www.GryNinjago.com. Brave Cole, Kai, Jay, Zane i zrozpaczona Nya z chęcią zabiorą wszystkich w ekscytujące przygody online.

Gracze, którzy nie boją się martwych ludzi, szkieletów, smoków i węży, mogą brać udział w bitwach z bogeyami i pomagać odważnym ninja w biciu wrogich ataków. Następnie możesz iść prosto do jaskini wroga i spróbować znaleźć cenną super broń, która będzie bardzo przydatna dla bohaterów.

Gracze, którzy nie lubią strzelanek i walk, mogą cieszyć się grami z arkadowym spiskiem, ponieważ wyszukiwanie skarbów w splątanych labiryntach ma kluczowe znaczenie dla pokonania wrogów. Gry – trening szybkości, uwagi i zręczności może być przeprowadzony sam i w towarzystwie przyjaciół, zapraszany przez sieci społecznościowe. Logiczne zajawki, kolorystyka i układanki spodoba się spokojnym i kontemplacyjnym fanom ninja wyglądającym podobnie jak Zane.

Pod okiem mądrego i cierpliwego Sensei Wu każdy może przejść szkolenie online i zostać prawdziwym mistrzem starożytnej mocy wojennej Spinjitzu. Może potrzebujesz więcej niż jednej próby, ale cierpliwość i przemysł przyniosą owoce, zwłaszcza że są one niezbędne dla przyszłych ninja.

Odpowiednie sekcje strony wprowadzą graczy do głównych bohaterów, ich charakter, broń, nawyki

Ninja Kai jest panem elementów ognia i liderem zespołu, ubiera się w czerwone kombinezony i używa ognistego miecza w walce. Bohater jest porywczy i impulsywny, zawsze rozdarty w bitwę, ale chętnie słucha długich instrukcji Mistrza Wu. Przemyślany Zane odnosi się do zupełnie przeciwnego elementu lodu, jego ubrania są lekkie, a bohater używa shurikensów lodowych przeciw wrogom. Spokojny i skromny Cole jest doskonałym towarzyszem, całkowicie oddającym całą swoją siłę w walce z przeciwnikami. Jego żywioł – Ziemia, więc kolory ubrań są ciemne. W walce z przeciwnikami woli nie używać broni, ale walczyć wyłącznie na rękach. Postać szybkiego i rozmownego Jaya odpowiada jego elementowi błyskawicy. Ubrania postaci w niebieskich odcieniach, aw walkach Jay można użyć prawie każdej broni – od nunchaka do aeroklubów.

W międzyczasie możesz słuchać znajomych melodii i piosenek, przechodząc do strony muzycznej

Kolorowe i dynamiczne obrazy lub portrety bohaterów Ninjago są dostępne nie tylko do obejrzenia – możesz je pobrać na komputer lub urządzenie mobilne.

Dostęp do świata Ninjago na stronie www.GryNinjago.com jest dozwolony w dowolnym czasie bez rejestracji i pobierania gier na komputer. Przyjdź, graj, dziel się wrażeniami i polecaj najlepsze gry, zapewniając im dobrą stawkę i rosnącą ocenę. Tutaj możesz poznać nowych znajomych, poznać tajniki umiejętności bohaterów i zostać jednym z uczestników legendarnego zespołu. Nowoczesne gry z kolorową grafiką natychmiast przenoszą gracza do magicznego świata z licznymi misjami, zorientowanymi na logikę, doświadczonymi, szybkimi i dokładnymi. Gry na stronie idealnie pasują zarówno do dorosłych graczy, jak i młodych uczestników konfrontacji. Prosta nawigacja, szczegółowy opis zasad i kontroli, duży wybór wysokiej jakości gier – to tylko niewielka część tego, co przygotowaliśmy dla odwiedzających naszą nową stronę.