19 Południk rozwija dział strategii

Do zespołu 19 Południka dołącza Katarzyna Krępa, obejmując stanowisko Junior Strategist. To kolejne wzmocnienie teamu agencji w ostatnim czasie i krok w kierunku dalszego rozwoju jej działu strategii. 

Kasia odpowiedzialna będzie za opracowywanie raportów i analiz, a także wsparcie kreatywne i strategiczne w ramach realizowanych przez agencję projektów.

Jest absolwentką Projektowania Komunikacji Wizualnej i Narracji Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach

Wcześniej była związana z agencją Imago Public Relations, współtworząc dział ds. sytuacji kryzysowych. Doświadczenie zawodowe zdobywała także w krakowskim Olle Studio oraz w Teatrze Śląskim im. Stanisława Wyspiańskiego w Katowicach, w dziale produkcji i promocji.

W przeciągu roku skład osobowy 19 Południka zwiększył się aż dwukrotnie, co idzie w parze z jego intensywnym rozwojem i realizacją nowych projektów.

19 Południk to niezależna agencja strategiczno – kreatywna. Zajmuje się tworzeniem i wdrażaniem strategii komunikacji, kampaniami 360°, brandingiem, projektowaniem opakowań oraz tworzeniem platform kreatywnych, stron www i aplikacji mobilnych. Pracuje dla marek takich jak Lotos, Kaufland, Dan Cake i innych.